Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2014 21:00
Pikachu zagrzewa do walki!
3586V

Pikachu zagrzewa do walki!

Przygotowujecie się do oglądania nadchodzących Mistrzostw Świata? Do tego wielkiego piłkarskiego święta pozostało już zaledwie 16 dni i wielu krajach już trwa prawdziwe szaleństwo! Do najbardziej wyjątkowych oznak „futbolowej gorączki” możemy zaliczyć kampanię w Japonii, gdzie Pikachu zagrzewa do elektryzujących spotkań! 

Japonia jest niezwykłym krajem, który często zachwyca nas swoją egzotyką. Już wcześniej słyszałem o wsparciu reprezentacji Japonii przez najbardziej znanego Pokemona, jednak myślałem, że ta współpraca jest zdecydowanie mniejsza.

Nie wiem, czy do końca zainteresuje Was ta wiadomość, ale mam nadzieję, że znajdzie się na PPE przynajmniej kilku sympatyków piłki nożnej, którzy tak samo jak ja odliczają godziny do startu turnieju w Brazylii. Z tego powodu z taką przyjemnością zapoznaję się z ciekawostkami dotyczącymi tego święta.

Jak możecie zobaczyć w galerii – Pikachu ponownie opanował Japonię... No przynajmniej tę część, która jest zainteresowana zbliżającym się Mundialem. W sklepach zainteresowani znajdą ciastka, jogurty, szaliki, maskotki, ręczniki, naklejki, czapki, bidony oraz oczywiście koszulki – wszystko sygnowane logiem Japońskiej Federacji Piłki Nożnej oraz wspomnianym Pokemonem. 

A może w kolejna odsłona Pokemonów pozwoli nam na rozegranie mistrzostw w piłkę nożną? Pokemon FIFA Cup? :)

Źródło

Tagi: 2014 fifa world cup brazil ciekawostki fifa 14