Patryk Jankowski Patryk Jankowski 29.04.2014 16:15
Bungie nie zamierza ignorować właścicieli Xbox One
394V

Bungie nie zamierza ignorować właścicieli Xbox One

Firma Bungie otwarcie potwierdza, że nie ma zamiaru ignorować właścicieli platformy Xbox One. Zespół pracuje aktualnie nad grą Destiny, która trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Oficjalna strona firmy Bungie od kilku dni jest sukcesywnie odświeżana i trafiają tam nowe informacje na temat Destiny. Deweloper prowadzi aktualnie intensywną kampanię promocyjną gry, czego efektem są kolejne materiały z rozgrywki. Co ciekawe, community manager Bungie został zapytany przez jednego z fanów na oficjalnym forum, dlaczego firma ignoruje właścicieli Xbox One. Oto co David Dague odpowiedział w tej sprawie:

''Kto Was ignoruje? Jesteśmy na miejscu i pracujemy również nad wsparciem dla Xbox One. Wsłuchujemy się w Wasze pytania i odpowiadamy w miarę możliwości. Jeżeli jesteś graczem, który chce grać w projekty Bungie, to my je Ci dostarczymy.''

Destiny trafi tak na PlayStation 4, jak i na konsolę Microsoftu. Japoński gigant o wiele agresywniej podchodzi do promocji tego wydawnictwa. Gra trafi na rynek jeszcze w tym roku, a dokładniej na początku września. Zdecydowaliście się już, po jaką wersję gry sięgniecie?

Tagi: