Patryk Jankowski Patryk Jankowski 17.04.2014 14:47
Czy to możliwe, że skasowano Amazing Spider-Man 2 w wersji na Xbox One?
996V

Czy to możliwe, że skasowano Amazing Spider-Man 2 w wersji na Xbox One?

The Amazing Spider-Man 2 to gra studia Beenox, która miała trafić 2 maja na wiele platform w tym konsole nowej generacji. Jak się jednak okazuje, wersja gry na konsolę Xbox One prawdopodobnie została skasowana.

Wszystkie informacje i zapiski mówiące o premierze gry The Amazing Spider-Man 2na konsolę Xbox One zostały usunięte z oficjalnej strony gry. Może to oznaczać wycofanie projektu dla tej platformy. Co ciekawe, użytkownicy forum NeoGAF dostrzegli również kolejny fakt w tej sprawie, mianowicie sklepy Amazon UK oraz EBGames Australia wycofały ze swojej oferty nowe przygody Spidey'a w wersji na Xbox One.

Na chwilę obecną wydawca gry, firma Activision, nie wystosowała oficjalnej notatki prasowej w tej sprawie. Może się okazać, że gra została po prostu przesunięta w kalendarzu wydawniczym z jakichś względów. Drugiego dnia maja The Amazing Spider-Man 2 trafi jednak na nasz rynek w wersjach na PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U, Xboksa 360, 3DSa, jak również komputery osobiste. Ciekaw jestem formy pająka w tym roku.

Tagi: Activision Beenox The Amazing Spider-Man 2