Patryk Jankowski Patryk Jankowski 17.04.2014 13:26
Dziś do polskich sklepów trafi FIFA 2014 World Cup Brazil
621V

Dziś do polskich sklepów trafi FIFA 2014 World Cup Brazil

2014 FIFA World Cup Brazil to kolejna produkcja piłkarska stworzona przez firmę EA Sports. Tytuł dziś pojawi się na rodzimym rynku, jako cyfrowa wersja zbliżającego się wielkimi krokami mundialu w Brazylii. Gra dostępna tylko na PlayStation 3 i Xboksie 360.

Z dniem dzisiejszym w polskich sklepach pojawi się gra 2014 FIFA World Cup Brazil, która poprzedza Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się na terenie słonecznej Brazylii. Tytuł został wydany wyłącznie na konsolach PlayStation 3 i Xboksie 360. Gra jest dostępna w angielskiej wersji językowej. 

2014 FIFA World Cup Brazil to wiernie odwzorowane areny mistrzostw w Brazylii, dwanaście miast, jak również dwieście trzy drużyny narodowe. Na płytę boiska wybiegnie siedem i pół tysiąca zawodników. Całość rozgrywki została wyprodukowana w oparciu o system znany z gry FIFA 14. 

Dostępne tryby rozgrywki pozwolą graczom na rozegranie spotkania ze sztuczną inteligencją, jak również innym graczem. Projekt zawiera następujące tryby rozgrywki:

  • Road to FIFA World Cup - kierujemy jedną z dostępnych drużyn i przechodzimy przez etap eliminacji, aż do finału na boiskach Brazylii
  • Road to Rio de Janeiro - rozgrywki wieloosobowe online
  • Captain your Country - wcielamy się w młodego zawodnika, aby wspinać się po szczebelkach kariery i poprowadzić daną reprezentację z opaską kapitana
  • Story of Qualifying - około 60 scenariuszy eliminacji autentycznych spotkań

Wcześniej informowaliśmy również o wstępnych ocenach gry, które aktualnie (serwis Metacritic) są na pułapie 72 punktów. Poniżej możecie obejrzeć przykładowe spotkanie reprezentacji Argentyny z Holandią.

 

Tagi: 2014 fifa world cup brasil EA Sports fifa 14