Patryk Jankowski Patryk Jankowski 14.04.2014 16:07
BlazBlue: Chrono Phantasma - premiera już 24 czerwca na PlayStation Vita
521V

BlazBlue: Chrono Phantasma - premiera już 24 czerwca na PlayStation Vita

BlazBlue: Chrono Phantasma to dwuwymiarowa bijatyka dedykowana konsoli PlayStation Vita. Dziś w sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat premiery gry, która odbędzie się z dniem 24 czerwca. 

BlazBlue: Chrono Phantasma to bijatyka przeznaczona na konsolę PlayStation Vita. Tytuł trafi na rynek już z dniem 24 czerwca. Informację potwierdza zarówno wydawca gry, jak i jej producent, czyli studia Aksys Games. Wersja na przenośną konsolę Sony będzie zawierała wszystkie, w pełni grywalne postaci z edycji na PlayStation 3. Autorzy gry dorzucają dodatkowo pięć nowych wojowników, dostępnych tylko na PlayStation Vita. Co ciekawe, przenośna wersja gry otrzyma również zupełnie nowy tryb rozgrywki, tak zwane Abyss Mode. 

Sam model rozgrywki jest dość klasyczny dla tej serii. Mamy do czynienia ze standardową bijatyką 2D, która może pochwalić się osobliwym systemem walki. Pozwala on na rozbudowane kombinacje ciosów i kilka ataków specjalnych, które są przypisane do danych bohaterów. 

Tytuł trafił wcześniej na PlayStation 3, a jego średnia ocen na serwisie Metacritic sięga 83 punktów. Poniżej możecie rzucić okiem na najnowszy zwiastun BlazBlue: Chrono Phantasma.

Tagi: blazblue blazblue: chrono phantasma