Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2014 18:30
Nowe szczegóły z The Crew - płatne samochody zniszczą rozgrywkę?
2033V

Nowe szczegóły z The Crew - płatne samochody zniszczą rozgrywkę?

Wczoraj rozkoszowaliśmy oczy pięknymi samochodami z The Crew, a dzisiaj docierają do nas nowe informacje dotyczące tej produkcji. Jak się okazuje za niektóre samochody zapłacimy w formie mikrotransakcji, a do rozgrywki niezbędne będzie połączenie z Internetem.  

Zacznijmy jednak od pozytywnych informacji – produkcja będzie działać w 1080p i 30 klatkach na sekundę w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One. 

Dyrektor kreatywny – Julian Gerighty – w rozmowie z serwisem VideoGamer powiedział, że niektóre samochody będzie można kupić za gotówkę. Jednak nie bójcie się o brak balansu – według twórców ten element pojawi się, aby zaoszczędzić czas graczy, którzy nie mogą poświęcić całego dnia na rozgrywkę. Oczywiście całą zawartość (wszystkie samochody) będzie można zdobyć – nie inwestując w produkcję dodatkowych pieniędzy.

Ciekawie zapowiada się temat połączenia z Internetem – nawet w momencie, gdy będziemy chcieli przemierzać wirtualne Stany Zjednoczone w pojedynkę, to musimy pamiętać o połączeniu z Siecią. W momencie braku Internetu po prostu nie pogramy w The Crew.

Kolejnym kontrowersyjnym tematem jest brak dedykowanych serwerów. Przedstawiciele Reflections Interactive poczynili spore postępy w tym elemencie i wierzą, że gracze bez najmniejszych problemów (uciążliwych migracji hosta) wezmą udział w wielu szybkich i ekscytujących wyścigach. 

Tagi: pc playstation 4 reflections interactive the crew Ubisoft xbox one