Patryk Jankowski Patryk Jankowski 09.04.2014 13:26
Epic Games ujawnia nowe informacje na temat gry Fortnite
615V

Epic Games ujawnia nowe informacje na temat gry Fortnite

Fortnite to zabawna gra akcji od studia Epic Games, w której wcielamy się w śmiałków walczących z hordami zombies. W najnowszym numerze magazynu Game Informer pojawiła się obszerna zapowiedź tej gry, z której dowiadujemy się, że tytuł jest oparty o model biznesowy free-to-play.

Fortnite zostało zapowiedziane jeszcze w roku 2011 przez studio Epic Games. W międzyczasie deweloper nie był zbyt wylewny i nie dostarczał wielu informacji w tej sprawie. Od czasu zeszłorocznej konferencji Game Developers Conference nie otrzymaliśmy nowych konkretów, aż do dzisiaj, kiedy to w najnowszym numerze magazynu Game Informer pojawiła się zapowiedź gry.

Czego się z niej dowiadujemy? Tytuł oparty będzie o model biznesowy free-to-play. Producent rozpoczął właśnie zapisy do beta testów gry. Rozgrywka w Fortnite jest dość schematyczna. Za dnia gromadzimy się wspólnie, aby zbierać surowce, eksploracji terenu i budowaniu umocnień. Noc jest okresem walki z hordami zombies, toteż twórcy podkreślają wartość kooperacji podczas rozgrywki.

Fortnite trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 i komputery osobiste. W sieci opublikowano również świeże materiały wideo z tej produkcji, wraz z komentarzem samych twórców - rzućcie okiem.

Tagi: epic games Fortnite Game Informer