Kojima spełnia marzenia i prezentuje iDroida

Gry
2332V
Kojima spełnia marzenia i prezentuje iDroida
Wojciech Gruszczyk | 07.04.2014, 19:00
PS4 XONE PS3 X360

Wszyscy gracze, którzy mieli przyjemność zapoznać się z Metal Gear Solid V: Ground Zeroes zapewne kojarzą IDroida – jest to urządzenie przypominające walkie-talkie, które wykorzystuje Big Boss podczas infiltracji obozu Omega. Jak się okazuje Hideo postanowił zrealizować swoje marzenie i już niedługo wszyscy gracze będą mogli poczuć się jak bohater Ground Zeroes!  

W zasadzie może nie do końca gracze będą mogli poczuć się jak Big Boss, ale zamienią swojego Iphone’a w takie zjawiskowe cacko. Ja nie jestem wielkim fanem takich gadżetów, ale zapewne znajdą się na naszej stronie gracze zainteresowani takim etui.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sam sprzęt został zaprezentowany przez producenta gry, który zdradził, że produkt zostanie wydany przez firmę Sentinel w Japonii. Jednak dopiero jutrzejszego dnia poznamy więcej szczegółów.

Jak Wam się podoba taki IDroid? 

Źródło: własne

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper