Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.04.2014 18:30
Persona 4 trafi na PlayStation 3? Tak twierdzi ESRB
569V

Persona 4 trafi na PlayStation 3? Tak twierdzi ESRB

Pierwotnie czwarta odsłona Persony trafiła w 2008 roku na PlayStation 2, cztery lata później tytuł, w wersji Golden, zadebiutował na PS Vita, a bardzo możliwe, że już niedługo pojawi się również na PlayStation 3! Tak przynajmniej twierdzi organizacja ESRB. 

Powyższe zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony ESRB, która jak wiadomo zajmuje się ocenianiem zawartości i wyznaczaniem granic wiekowych dla produkcji wydawanych w Stanach Zjednoczonych.

Możemy domniemać, że posiadacze PlayStation 3 otrzymają wersję Golden, która została wzbogacona między innymi o nowe demony, poziomy trudności, umiejętności, stroje dla bohaterów, rozbudowano znacznie cutscenki, dodano tajemniczą uczennicę Marię, nowe lokacje, funkcje sieciowe (w lochach możemy wzywać innych graczy na pomoc) oraz rozbudowane zakończenie historii. 

Mimo, że będzie to odgrzewany kotlet, to trzeba pamięć o jednym – to mięsko w przypadku obu premier nie zawiodło! W wersji na PlayStation 2 gra zebrała noty na poziomie 88-94%! A odsłona na handheld Sony otrzymała oceny oscylujące w granicy 91-96%.  

Tagi: