Patryk Jankowski Patryk Jankowski 02.04.2014 13:07
Gearbox prawdopodobnie zapowie nowy projekt na konsole nowej generacji
530V

Gearbox prawdopodobnie zapowie nowy projekt na konsole nowej generacji

Firma Gearbox, odpowiedzialna za gry z serii Borderlands, poinformowała, jakoby w tym roku mogła mieć miejsce premiera ich nowego tytułu na PlayStation 4 i Xbox One. Czy będzie to zapowiedź Borderlands 3?

Gearbox Software to studio odpowiedzialne za markę Borderlands, której to druga odsłona debiutowała w roku 2012. Firma pracuje nad kolejnymi projektami, to pewne, ale na chwilę obecną nie poznaliśmy żadnych konkretnych informacji na ten temat. Szef studia, niejaki Randy Pitchford, postanowił zajrzeć na swój profil na Tweeterze i uchylić rąbka tajemnicy. Oto jego krótki komentarz w tej sprawie: 

''Aktualnie pracujemy nad projektem, który ma zostać wydany na platformach nowej generacji. Prawdopodobnie zaprezentujemy go jeszcze w tym roku, ale z pewnością w późniejszym okresie.''

Borderlands 2 to kontynuacja postapokalitpycznej serii strzelanin pierwszoosobowych, której miejscem akcji jest tajemnicza planeta Pandora. W grze spotykamy grupę bohaterów znanych jeszcze z pierwszej części serii. Tytuł zebrał wysokie noty w prasie - średnia na Metacritic to 91 (PS3). Czy są realne szanse na zapowiedź trzeciej odsłony cyklu? Dajcie znać w komentarza, jaką grę od Gearbox chcielibyście ograć.

Tagi: borderlands borderlands 2 Gearbox Software