Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2014 20:00
Podzielona ludzkość? Square Enix rejestruje nowy znak towarowy
804V

Podzielona ludzkość? Square Enix rejestruje nowy znak towarowy

Po fenomenalnym Deus Ex: Bunt Ludzkości gracze oczekują od studia Eidos Montreal wyjątkowej produkcji, która pozwoli im zapoznać się z wybitną historią. W tej sytuacji każda najmniejsza informacja o nowej odsłonie tej pozycji jest niezwykle wyczekiwana... A co powiecie na zarejestrowanie przez Square Enix nazwy Deus Ex: Mankind Divided?

Warto wspomnieć, że w październiku ubiegłego roku Eidos Montreal poinformował, że trwają przygotowania nowej odsłony Deus Exa, która zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksie One i komputerach klasy PC. Jednak od tego czasu nie otrzymywaliśmy żadnych większych informacji o tym tajemniczym projekcie.

Dzisiejsza wiadomość – a mianowicie zarejestrowanie nazwy Deus Ex: Mankind Divided – pozwala nam przypuszczać, że już w najbliższym czasie poznamy nowe szczegóły dotyczące tej produkcji.

W zasadzie sama nazwa jest już wymowna – podzielona ludzkość? Lepsi i gorsi? To temat, który przewinął się już przez przynajmniej kilka produkcji, ale myślę, że magicy z Eidos Montreal będą potrafili wycisnąć z tego wątku odpowiednią opowieść. 

Tagi: deus ex Deus Ex: Mankind Divided eidos montreal Square Enix