Roger Żochowski Roger Żochowski 13.03.2014 16:22
Kinowy The Last of Us adaptacją gry - zobaczymy Joela i Ellie? Kto wcieli się w ich role?
1416V

Kinowy The Last of Us adaptacją gry - zobaczymy Joela i Ellie? Kto wcieli się w ich role?

Po niedawnej zapowiedzi filmu The Last of Us, do Sieci napływają kolejne informacje. Producenci filmu nie będą brali się za luźną adaptację - chcą przenieść historię znaną z gry na duży ekran. Czy to dobrze wróży filmowi? 

Scenarzysta The Last of Us, Neil Druckmann, potwierdził, że adaptacja hitu Naughty Dog odtworzy fabułę z gry. Słowa te padły w trakcie rozmowy z jednym z redaktorów IGN wczoraj w nocy podczas rozdania nagród BAFTA, gdzie The Last of US zgarnęło ich aż pięć.
 
Mimo to twórcy filmu nie wiedzą jeszcze dokładnie jak będzie wyglądało przeniesienie gry na ekrany kit. Wszystko jest póki co w fazie planowania. Oby tylko nie skończyło się tak jak z innymi produkcjami na licencji, które albo były kasowane, albo tworzono "hity" pokroju need for Speed.
 
Z racji jednak tego, że film ma opowiadać historię z gry możemy pospekulować kto powinien wcielić się w dwójkę bohaterów. Ellie zapewne świetnie zagrałaby Ellen Page, jednak aktorka miała na pieńku z deweloperami Naughty Dog podejrzewając ich swego czasu o bezprawne wykorzystanie wizerunku. I trzeba przyznać, że postać Ellie faktycznie jest do niej bardzo podobna.
 
W przypadku Joela osobiście widziałbym w tej roli Hugh Jackmana. W filmie Prisoners przypominał mi go nawet bardzo. A wy kogo chcielibyście zobaczyć w obsadzie filmu? 
 

Tagi: film The Last of Us