Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2014 19:16
Flippery są wciągające i pociągające... A kolejny turniej tuż, tuż!
1390V

Flippery są wciągające i pociągające... A kolejny turniej tuż, tuż!

Flippery przeżywają w naszym kraju prawdziwy renesans. Ostatnio organizuje się coraz to więcej ciekawych inicjatyw, dzięki którym gracze mogą uczestniczyć w turniejach. Jeszcze w tym tygodniu w Bytomiu odbędzie się kolejny event – zainteresowanych zapraszamy do dalszej części tej wiadomości. 

W latach 70. flippery były mocno nasycone erotyką. Królowały na nich ponętne damy, które wabiły graczy opływowymi i imponującymi kształtami, zachowaniem i strojem. Później pinballe stały się grzeczne, ponieważ adresowane je do dzieci i młodzieży. Jednak nadal potrafią wciągnąć jak diabli i kusić jak oni - cytując klasyka: Inni szatani są tam czynni.
 
Jak bardzo można się dobitnie przekonać 15 marca w klubie Printimus Pinball (Bytom). Posłużą do tego 23 dostępne flippery – to absolutny polski rekord.
 
Zagramy na wszystkich maszynach, w sumie nie mniej niż 12 godzin zmagań, bo będą dwa osobne turnieje i parę konkursów. Do tego dla zawodników gry pozaturniejowe, dla reszty rekreacyjne.
 
Wszystkie informacje na stronie Polskie Stowarzyszenia Flipperowego. Polecamy także relacje TV z poprzednich zawodów: TTV i TVS. Więcej materiałów i zdjęć o bytomskim klubie w artykule na głównym, ogólnoświatowym serwisie Pinball News. Tamże i o innych flipperowych eventach w Polsce – byłych i przyszłych. Nasz portal objął patronat nad tymi zawodami.
 
W galerii znajdziecie kilka ciekawych zdjęć stołów – ta miażdżąca erotyka… ;) – oraz zobaczycie plakat ligi. 

Tagi: flippery polskie stowarzyszenie flipperowe Turniej