Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2014 18:32
Sesja Q&A zdradza nowe szczegóły o Fable Legends
438V

Sesja Q&A zdradza nowe szczegóły o Fable Legends

Na oficjalnym kanale YouTube LionheadStudios pojawił się materiał, w którym twórcy gry odpowiadają na pytania fanów. Podczas sesji pada wiele interesujących wypowiedzi – potwierdzono nowych bohaterów oraz zwierzątka!  

Autorzy opowiadają między innymi o świecie, możliwościach Kinecta, misjach, miastach, postaciach, customizacji bohaterów, jednak dla mnie najciekawszą informacją jest fakt, że w grze pojawi się więcej głównych postaci – prawdopodobnie kolejni herosi zostaną dodani do gry w formie DLC. Ciekawostka na pewno jest fakt, że w projekcie pojawią się zwierzęta i jedna z postaci (łowca?) będzie posiadać przy sobie kompana (psa?!).  

Miłym aspektem jest fakt, że na poszczególne pytania odpowiadają różni przedstawiciele studia, którzy są związani z danym aspektem produkcji – dla przykładu na pytanie odnośnie otwartego świata odpowiada David Bridle, który zajmuje się tworzeniem lokacji.

Niestety podczas materiału nie zobaczyliśmy nowych fragmentów z gry – gdzieś tam w tle można zauważyć grafiki koncepcyjne, ale pewnie zainteresowani gracze bardziej ucieszyliby się z nawet małego pokazu rozgrywki. 

Tagi: fable legends Lionhead Studios xbox one