Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 08.03.2014 10:45
EA South Africa cofa plany wydania Titanfall w RPA
545V

EA South Africa cofa plany wydania Titanfall w RPA

Południowoafrykańscy gracze z pewnością zasmuceni są informacją o takim obrocie spraw. EA podjęło decyzję pominięcia RPA na swojej mapie wydawniczej i Titanfall na chwilę obecną nie zostanie tam wydany.

Według EA South Africa, testy online Titanfall zakończyły się w RPA niepowodzeniem. Wydawca podjął decyzję niewydawania gry w tamtym państwie z powodu nie wystarczających osiągów, co mogłoby uniemożliwiać rozgrywkę i powodować masowe niezadowolenia u graczy.

W południowoafrykańskiej części Internetu słychać związane z tym jęki i narzekania, zwłaszcza u osób, które otrzymały maila z wiadomością o anulowaniu ich preorderów.

Jak można przeczytać na forach, gracze z RPA są zdziwieni podjęciem takiej decyzji. Często pojawia się argument, wg którego rozgrywka w becie była dla mieszkańców RPA na tyle płynna, by czerpać z niej niewątpliwą przyjemność.

Vince Zampella, członek Respawn Entertainment, uspokaja, mówiąc, że nie jest to jeszcze ostateczna decyzja i Titanfall ma szansę ukazać się w przyszłości w Republice Południowej Afryki.

Powstawała nawet petycja, mająca na celu zmianę zdania EA South Africa. Jeżeli chcecie pomóc, zajrzyjcie tutaj i złóżcie swój wirtualny podpis.

Tagi: ea Respawn Entertainment rpa titanfall vince zampella