Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2014 19:07
Reklamówka inFamous: Second Son oraz informacje dotyczące DLC dla wersji Legacy
1160V

Reklamówka inFamous: Second Son oraz informacje dotyczące DLC dla wersji Legacy

Sony nie przestaje nas zasypywać starymi-nowymi materiałami z najnowszego dzieła Sucker Punch. Dzisiaj zadebiutował 34 sekundowy spot telewizyjny oraz potwierdziły się informacje dotyczące dodatków, które pojawią się w wersji Legacy.  

Gracze, którzy zdecydują się nabyć edycję limitowaną otrzymają cztery nowe kurtki dla Delsina oraz pakiet misji, które wyjaśnią wydarzenia pomiędzy nieSławny: inFamous 2 a inFamous: Second SonJest to na pewno zacna przyjemność dla oddanych fanów „nieSławnego" – sam jestem ciekaw w jaki sposób twórcy połączą obie serie i liczę, że w niedalekiej przyszłości ten dodatek będzie można nabyć za pośrednictwem PlayStation Store. 

Zastanawiacie się, gdzie można nabyć wersję Legacy? "Drugi Syn" w dniu premiery będzie dostępny na PlayStation Store w dwóch wersjach - standardowej oraz własnie Legacy. 

Dodatkowo możemy zerknąć na nowy spot, który został stworzony z wcześniej opublikowanych materiał. 

W najnowszym numerze PSX Extreme, który trafił do sprzedaży 26 lutego, znajdziecie nasz playtest inFamous: Second Son. Miesięcznik można nabyć w kolporterach, kioskach oraz oczywiście u nas: w wersji papierowej lub w wersji cyfrowej. Zawartość numeru znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: dlc inFamous: second son reklama tv Sony Sucker Punch