Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.03.2014 10:29
Remaster trylogii Mass Effect na XONE i PS4 w planach? - BioWare kusi graczy
1089V

Remaster trylogii Mass Effect na XONE i PS4 w planach? - BioWare kusi graczy

BioWare ogłosiło już w grudniu, że praca nad nową odsłoną Mass Effect posuwa się w szybkim tempie (wiemy, że w akcji są już testerzy gameplayu). Okazuje się jednak, że kanadyjska ekipa może mieć w zanadrzu jeszcze jedną ciekawą propozycję dla fanów serii...

Pewnie czekacie na kompletnie nowe IP, a nie kolejne odgrzewane kotlety. W przypadku Mass Effect nie byłoby chyba tak źle, gdyby BioWare zabrało się za tworzenie odświeżonej, "next-genowej" wersji trylogii? Na Twitterze Aaryna Flynna z BioWare pojawił się wpis dotyczący szans na wydanie edycji Mass Effect, Mass Effect 2 i Mass Effect 3 przeznaczonej na XONE i PS4.
 

"Rozmawialiśmy o tym [o stworzeniu zremasterowanej trylogii] wewnątrz studia. Jeśli sklecimy konkretne plany na ten temat, na pewno się nimi podzielimy. Cieszę się, że jesteście chętni na taką opcję" - napisał Flynn.Przypomnijmy, że odświeżona wersja trylogii Mass Effect będzie ostatnią szansą na spotkanie z Shepardem. Główny bohater Mass Effect 4 nie będzie w żaden sposób związany z protagonistą trzech pierwszych odcinków serii.

Tagi: bioware mass effect playstation 4 xbox one