Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.02.2014 10:15
Bethesda potwierdza: nowy Wolfenstein w rozdzielczości full HD również na XONE
848V

Bethesda potwierdza: nowy Wolfenstein w rozdzielczości full HD również na XONE

Nie cichną kontrowersje na temat różnic w oprawie wizualnej multiplatformowych gier z XONE i PS4. Okazuje się jednak, że są deweloperzy, którzy nie mają problemów z zapewnieniem tej samej rozdzielczości i framerate'u na obu platformach.

Wiedzieliśmy już wcześniej, że Wolfenstein: The New Order będzie działać w rozdzielczości 1080p i przy 60 klatkach na sekundę na PlayStation 4. Jak sprawa wygląda jednak w przypadku Xbox One? Redakcja OnlySP zapytała o to Bethesde. Angela Ramsey udzieliła już odpowiedzi i śmiało można powiedzieć, że większość osób będzie z niej zadowolona: "wersja na Xbox One działa w 1080p/60fps".

Wcześniej pojawiły się również pogłoski o długości kampanii singleplayer, która ma trwać nawet 20 godzin. Bethesda nie potwierdziła jednak jeszcze tych rewelacji.

Tytuł trafi na rynek w maju 2014 r.

W aktualnym numerze PSX Extreme znajdziecie nasz playtest tej produkcji. Miesięcznik można nabyć w kolporterach, kioskach oraz oczywiście u nas: w wersji papierowej lub w wersji cyfrowej (e-kiosk.pl). Zawartość numeru znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: 60fps Bethesda rozdzielczość xbox one