Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2014 17:03
Nowy zwiastun Titanfall przenosi nas na początek bitwy
705V

Nowy zwiastun Titanfall przenosi nas na początek bitwy

Ostatnio na naszej stronie w temacie Titanfall pojawiały się wyłącznie informacje dotyczące nadchodzących testów. Już wiadomo, że gracze będą mogli wypróbować najnowszą produkcję Respawn Entertainment, więc ze spokojem możemy zapoznać się z jeszcze gorącym zwiastunem. Tak rozpoczyna się wojna!

Całość prezentuje się wyśmienicie – bezbronnego żołnierza goni wielki blaszak, mamy odrobinę skakania, odbijania się od ścian, aż nagle pojawia się zbawienie... Myślę, że takie akcje będą częste w tej produkcji. Walka w metalowych wdziankach na pewno spodoba się wszystkim sympatykom Call of Duty – w końcu odrobinę świeżości, a nie tylko pieski, wilki i inne zwierzaki...

A tak całkiem poważnie – nareszcie dostaliśmy ciekawy filmik z Titanfall. Ta gra w marcu może zawalczyć o miano najgorętszej pozycji miesiąca. Łatwo nie będzie, ponieważ konkurencja jest spora, ale walczyć zawsze można! ;)

Zapomniałem wspomnieć wcześniej – jest jeden, mały problem... Wideo pochodzi od naszych przyjaciół z Francji. Gdy materiał zadebiutuje w języku angielskim to wrzucimy stosowną aktualizację. 

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment titanfall trailer xbox 360 Xbox One zwiastun