Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2014 18:05
Wystartowała strona z zapisami do bety Titanfall!
573V

Wystartowała strona z zapisami do bety Titanfall!

Szykujcie blaszaki, smarujcie wszystkie części, czyśćcie giwery, ponieważ w najbliższym czasie wystartują testy Titanfall! Aktualnie programiści nie podają żadnych szczegółów, ale zapewne wielu graczy z wielką przyjemnością sprawdzi tę produkcję… 

Pierwsze informacje o możliwej becie pojawiły się na naszej witrynie już na początku grudnia. Tydzień później w temacie wypowiedzieli się przedstawiciele Respawn Entertainment, którzy potwierdzili swoje zainteresowanie testami. W tej sytuacji mogliśmy tylko wyczekiwać oficjalnych wiadomości o zapisach. 
 
Gra zadebiutuje na rynku już 13 marca – czyli za dokładnie 56 dni, więc w tej sytuacji beta powinna rozpocząć się na dniach. Myślę, że dwa tygodnie masakry w ogromnych robotach pobudzi zainteresowanie i jednocześnie sprawi, że tytuł przedpremierowo zamówi kolejna horda graczy. 
 
Niestety, tak jak wspomniałem powyżej – na dzień dzisiejszy nie znamy żadnych szczegółów. Zainteresowanych zapraszam pod ten link - już teraz można wystosować pismo o tymczasowego robota. 

Tagi: beta Electronic Arts Respawn Entertainment titanfall xbox one