Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.12.2013 08:12
Mikrotransakcje Gran Turismo 6 w zgliszczach - jak zarobić 150 euro w trzy minuty
3597V

Mikrotransakcje Gran Turismo 6 w zgliszczach - jak zarobić 150 euro w trzy minuty

Można pokusić się o stwierdzenie, że wrzucenie na siłę systemu mikrotransakcji go Gran Turismo 6 zirytowało sporą część miłośników wirtualnej motoryzacji. Gra po prostu sprzedaje się kiepsko - znacznie gorzej, niż Gran Turismo 5. Kto jest niecierpliwy, albo nie chce wykładać prawdziwej kasy, może zdać się jednak na pewien "cheat".

Gracz o pseudonimie Radical Dreamer odkrył sposób jak w ok. trzy minuty uzyskać 20 milionów kredytów w Gran Turismo 6 (odpowiednik ok. 150 euro). Długo ten "glitch" zapewne nie pożyje, bo Polyphony będzie chciało szybko załatać to w patchu. Póki jednak można - korzystajcie ile dusza zapragnie (o ile nie przeszkadzają Wam cheaty). Przepis na taką sumkę jest następujący:

1) Upewnij się że masz zainstalowany patch 1.01 i zgromadzone przynajmniej 1000000 kredytów
2) Kup Mercedes-Benz Concept z GT vision
3) Skasuj dane dotyczące GT6 z poziomu dashboardu, korzystając z Game Data Utility (nie kasuj save'a).
4) Odpal ponownie grę i sprzedaj rzeczony samochód. Otrzymasz 20 milionów kredytów.


Oczywiście ten "myk" niszczy balans rozgrywki, bo bez żadnego wysiłku można odblokować najpotężniejsze wozy w grze. Kto jednak chce poczuć się jak za dawnych, dobrych czasów platform 8, 16 i 32-bitowych, niech korzysta z tego ile dusza zapragnie. Aż do najbliższego patcha, który na 100% wyeliminuje takie operacje.

Tagi: