SKLEP
Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 01.09.2010 16:42
Batman: Arkham City - multiplayer i genialne foty
1934V

Batman: Arkham City - multiplayer i genialne foty

Rocksteady i Warner Bros. strzegą informacji na temat nowych przygód Batmana na pewno lepiej, niż naczelnik swoich szaleńców w Arkham Asylum. Wyciekła jednak pewna ciekawostka - i obszerny zestaw fotek, prezentujący w akcji niezłą menażerię...

 

Ta ciekawostka to tryb multiplayer, jaki ma być obecny w [gra]Batman: Arkham City[gra/] - co deweloper potwierdził w materiale dla magazynu PSM3. Nie zdradzono jednak żadnych detali - plotki mówią o Catwoman jako drugiej grywalnej postaci w trybie kooperacji, ale nie można wykluczyć, że pojawi się także jakieś tradycyjne multi typu VS. Kolejna przygodówka ulega modzie na obowiązkowe multi - czy na pewno tego chcą gracze? Patrząc na Uncharted 2 czy Assassin's Creed: Brotherhood - czasami udaje się wybornie. Zobaczymy, co pokaże Dead Space 2. Ale gdyby tego trybu nie było - też by chyba nikt nie płakał... Tym bardziej, ze ostatnie doświadczenia Rocksteady w temacie multi to 8-osobowy Urban Chaos: Riot Response na PS2 i Xboksa.

 


Zostawmy jednak domysły na boku - bo galeria 20 fotek, jakie wypłynęły z gry, nie pozostawia wątpliwości co do genialnego designu i ponownie wysokiej jakości produkcji. Choć nie ulega wątpliwości, że zdjęcia podrasowano na potrzeby marketingu, menażeria świrów i pscyhopatów z jakimi przyjdzie się nam borykać, prezentuje się wprost cudownie, a cyfrowi Catwoman, Two-Face i nowa Harley Quinn nigdy nie wyglądali lepiej. Wprawne oko wypatrzy także kilka nowinek - np. bombę dymną... Zapraszam poniżej i do galerii.

 

Tagi:

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Batman: Arkham City
  • Platformy:  PC   Wii U   PS3   X360 
  • Data premiery - Polska: 21.10.2011
  • Napisy
  • od lat 16 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme