Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2013 13:30
Polowanie rozpoczęte... Nowy gameplay z Ragnarok Odyssey Ace
454V

Polowanie rozpoczęte... Nowy gameplay z Ragnarok Odyssey Ace

Długo musieliśmy czekać na jakikolwiek materiał z Ragnarok Odyssey Ace… Game Arts nie rozpieszczał nas ilością wiadomości ze swojej najnowszej produkcji, jednak już dzisiaj trafił do nas świeży gameplay! W grze wielokrotnie zmierzymy się z przerośniętymi stworami, a zaprezentowany monstra prezentują się ciekawie. 

Rozgrywka wygląda na dynamiczną i muszę przyznać, że na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie interesującej. Oczywiście odrobinę leży grafika, przez którą Ragnarok Odyssey Ace przypomina mi produkcję z PlayStation Portable… Wiem, że pewnie wielu z Was za chwilę powie – nie samą grafiką człowiek żyje, a w takich grach najważniejsza jest rozgrywka… Racja, ale pod koniec generacji (PlayStation 3) oraz na początku nowej (PlayStation Vita) oczekuję ładniejszych gier.

Warto wspomnieć, że Ragnarok Odyssey Ace pozwoli na wspólne granie posiadaczom PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Premiera w Japonii odbędzie się 29 sierpnia. Niestety reszta globu musi zadowolić się importem lub czekać na nowe informacje o lokalizacji. Wiadomo już, że gra pojawi się w Europie dopiero zimą.
 

Tagi: game arts gungho Ragnarok Odyssey Ace