Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.08.2013 08:25
Nowa odsłona serii XCOM w drodze? Ogłoszenie już na targach gamescom!
514V

Nowa odsłona serii XCOM w drodze? Ogłoszenie już na targach gamescom!

Jeśli spodobało się Wam XCOM: Enemy Unknown, to targi gamescom 2013 powinny już niedługo przynieść znakomite wieści. Wygląda na to, że możemy szykować się na duże rozszerzenie lub kompletnie nową odsłonę strategicznego tytułu.

Czym jest XCOM: Enemy Within? Tego jeszcze w tej chwili nie wiemy - może tu chodzić o pełnoprawną kontynuację Enemy Unknown, albo duże rozszerzenie batalii z ufokami. Rzeczony tytuł pojawił się na witrynie południowo-koreańskiej instytucji klasyfikującej zawartość gier. Tutaj produkcja przypisana jest do następujących platform: X360, PS3 i PC. Nazwa zaczęła też figurować w Steam Database, czyli stronie śledzącej zmiany w zawartości pecetowej dystrybucji cyfrowej.

2K Games i Firaxis odmawiają póki co komentowania sprawy. Firmy podkreślają jednak, że szykują się do ważnego ogłoszenia 21 sierpnia, czyli w trakcie trwania targów gamescom.

 

"Szykujemy się do ważnego ogłoszenia 21 sierpnia. Nie mamy w tej chwili nic więcej do powiedzenia w tej sprawie" - powiedział rzecznik prasowy 2K Games, indagowany na temat XCOM: Enemy Within.

Tagi: Firaxis Games xcom XCOM: Enemy unknown XCOM: Enemy Within