Tytus Stobiński Tytus Stobiński 26.07.2013 18:10
Już w październiku zagramy w WRC 4!
779V

Już w październiku zagramy w WRC 4!

Bigben Interactive we współpracy z Milestone potwierdziło, WRC: FIA World Rally Championship 4 ukaże się na rynku już w październiku, a wraz z nią sporo nowości.

W kolejnej odsłonie tej popularnej rajdowej serii czeka na nas szereg nowości. Wiemy już, że wraz z czwórką otrzymamy nowy, dynamiczny tryb multiplayer, usprawnienia w jakości oświetlenia, czy niesamowite efekty warunków atmosferycznych. Co najważniejsze, w grze pojawi się nowy tryb kariery. W tą, przyjdzie nam zagrać w pięknym, trójwymiarowym środowisku, opartym o poprawiony silnik graficzny. 

Jak twierdzi Alain Falc, dyrektor generalny Bigben Interactive, to zaszczyt i wielka szansa, być wydawcą kolejnej części WRC:

"To nowy, wyższy poziom naszej wieloletniej współpracy z Milestone. Wierzę, że gracze otrzymają najbardziej dopracowane WRC w historii tejże serii."


WRC 4 to oficjalna gra 2013 FIA World Rally Championship, a co za tym idzie, znajdziemy tu oficjalną rozpiskę rajdów, zestaw wiernie odwzorowanych drużyn, oraz kierowców. 

Jak już wspomniałem, premiera na PlayStation 3, PlayStation Vita oraz Xboksa 360 już w październiku 2013.

Tagi: Bigben Interactive Milestone wrc 4