Tytus Stobiński Tytus Stobiński 25.07.2013 23:42
To pewne, Call of Duty: Ghosts także na Wii U!
545V

To pewne, Call of Duty: Ghosts także na Wii U!

Potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia, o tym jakoby najnowsze Call of Duty: Ghosts miało pojawić się również na next-genie Nintendo. Czy Wii U dostanie w końcu prawdziwego blockbustera, który poprawi sprzedaż konsoli?

Takie potwierdzenie wypłynęło od samego Erica Hirshberga z Activision, sprawa jest więc stuprocentowo pewna. Oto, co możemy przeczytać w oświadczeniu:

"Jak już powiedzieliśmy we wcześniejszych oświadczeniach, robimy wszystko co w naszej mocy, by należycie wspierać konsolę Wii U. Dlatego też postanowiliśmy dostarczyć kolejną część, jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii gier wideo jaka kiedykolwiek powstała."


Call of Duty: Ghosts w wersji na Wii U, wykorzysta możliwości Wii Remote i jedyne w swoim rodzaju drugiego wyświetlacza znajdującego się na padzie. Gra ukaże się 5 listopada, na równi z wersjami na Xboksa 360 oraz PlayStation 3. 

Co by nie mówić o serii Call of Duty, jej nowa część będzie całkiem solidnym zastrzykiem biblioteki dostępnych na Wii U tytułów. Choć, patrząc na średnią sprzedaż Black Ops 2...

Tagi: Activision call of duty: ghosts wii u