Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2013 20:43
Gracie w co-op'a God of War: Wstąpienie? Sony ma dla Was nowe bronie!
1535V

Gracie w co-op'a God of War: Wstąpienie? Sony ma dla Was nowe bronie!

Przedstawiciele studia Sony Santa Monica nie próżnują! Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się wiadomość, że sympatycy najnowszej przygody Kratosa mogą za pośrednictwem PlayStation Network pobrać najnowsze DLC. Cztery nowe bronie to miła niespodzianka dla wszystkich fanów krwawych walk! 

W skład Broni Mitologicznych Bohaterów wchodzi - miecz Oriona, miecz Perseusza, młot Odysa oraz oszczep Achillesa. Zestaw zapowiada się ekscytująco i jestem przekonany, że wielu naszych czytelników chętnie wypróbuje nowe zabaweczki. Jak podają twórcy – dzięki powyższemu zestawowi będziecie mogli wykonać dziesięć nowych kombinacji w pojedynkach co-op!

Muszę przyznać, że sieciowe zmagania w God of War: Wstąpienie prezentują się interesująco. Dostrzec można, że twórcy chcą wspierać swój produkt i nawet kilka miesięcy po premierze tworzą ciekawe DLC. W galerii możecie zobaczyć 4 zdjęcia ukazujące nowe bronie.

Niestety nie udało mi się znaleźć informacji, czy powyższy dodatek jest płatny – na stronie sklepu PlayStation Network znalazłem tylko inne dodatki i nie wszystkie są płatne… Choć są też takie, jak przykładowo – Włócznia Fobosa – za którą należy uiścić opłatę 5,50zł.

Tagi: god of war wstąpienie sony santa monica