Tytus Stobiński Tytus Stobiński 20.07.2013 12:53
SoulCalibur II HD zapowiedziany! Są screeny i jest trailer
3599V

SoulCalibur II HD zapowiedziany! Są screeny i jest trailer

To co dopiero informacja niczym grom z jasnego nieba. Gdy większość z nas była pewna, że weekend przejdzie spokojnym tempem, Namco Bandai postanowiło zrobić niespodziankę. I to nie małą. bowiem Soul Calibur II HD nadciąga!

Soul Calibur II w edycji HD, będzie dostępny za pośrednictwem usług Xbox Live oraz PlayStation Network. Remake, stworzony pod czujnym okiem ekipy Namco Bandai, przez studio Project Soul, prócz odświeżonej grafiki, oferuje także tryb multiplayer.

Po raz pierwszy gracze z całego świata, będą mogli zmierzyć się między sobą w pojedynkach sieciowych. Mitsurgi, Talim, Maxi, czy Ivy - wszyscy czekają właśnie na Was. W grze znajdą się wszystkie znane przez fanów serii tryby gry. Do dyspozycji dostaniemy więc Arcade, Survival, VS Battle, Team Battle, czy Practice.

Jak dodaje Chris Gilbert, starszy wiceprezes ds. sprzedaży Namco Bandai, premiera Soul Calibur II HD to wielkie święto w historii tej serii:

"Seria Soul Calibur, od ponad dekady znajduje się w ścisłej czołówce najlepszych konsolowych bijatyk świata. Tworzony przez długi okres czasu Soul Calibur II HD, to jej kolejny, wyjątkowy rozdział. Ze wspaniałą grafiką i niesamowitym gameplayem."

Tagi: