Roger Żochowski Roger Żochowski 06.07.2013 10:52
Pirlo i spółka na nowych screenach z Pro Evo 2014 + nowe informacje
1391V

Pirlo i spółka na nowych screenach z Pro Evo 2014 + nowe informacje

Akcje promocyjne Pro Evo 2014 oraz Fify 14 ruszyły pełną parą, więc w najbliższych tygodniach możemy spodziewać się wylewu nowych informacji. Tym razem swój ruch zrobiło Konami zapowiadając kilka nowości i dzieląc się z fanami nową paczka screenów. 

Z informacji, jakie pojawiły się na oficjalnym Twitterze Pro Evo wynika, że jeszcze w tym miesiącu poznamy datę debiutu wersji demonstracyjnej gry. Co ciekawe w Pro Evo 2014 doświadczymy zmiennych warunków pogodowych, które mają mieć tym razem spory wpływ na sposób gry. A skoro nie zawsze będziemy grali w słońcu, stroje piłkarzy będą się konkretnie brudziły.

 
Nie wiadomo jeszcze kto będzie promował w tym roku grę, tą nowiną Konami ma się z nami podzielić wkrótce. Warto przypomnieć, że w ostatnich latach był to Cristano Ronaldo. Z rzeczy mniej optymistycznych - po raz kolejny zabraknie Bundesligi, więc fani Borussii będą musieli obejść się smakiem, albo zrobić sobie drużynę w stosownym edytorze. Ten z kolei ma doczekać się konkretnej rozbudowy. Poniżej możecie rzucić okiem na nowe screeny, które sponsoruje włoska reprezentacja.  

Tagi: