Trailer Top Gun na PS3

Gry
661V
Trailer Top Gun na PS3
Bartosz Dawidowski | 11.08.2010, 03:03

Podczas pisania pierwszego newsa o Top Gun na PS3 miałem wrażenie, że donoszę o grze cienkiej jak Polsilver. Trailer pokazuje jednak, że możemy dostać nieoczekiwaną perełkę...

Podczas pisania pierwszego newsa o Top Gun na PS3 miałem wrażenie, że donoszę o grze cienkiej jak Polsilver. Trailer pokazuje jednak, że możemy dostać nieoczekiwaną perełkę...xxxxx


Top Gun od Doublesix Studios pojawi się na PSN już 17 sierpnia. Pomimo tego, że ta podniebna strzelanina jest podciągniętą graficznie konwersją produkcji z iPhone'a, to całość robi niezłe wrażenie, szczególnie dynamika i prędkość lotu myśliwców.


Co ciekawe - scenariusz do Top Guna na PlayStation 3 napisał Jack Epps - osoba odpowiedzialna za kształt wydarzeń z kinowego pierwowzoru! Gracze będą mogli w Top Gunie ujrzeć, oprócz znanej już kinowej akcji, zupełnie nowe motywy i wątki fabularne, okraszone świeżymi dialogami.

Główną atrakcją gry ma być kampania, w której wcielimy się w Mavericka. Top Gun zostanie jednak również wyposażone w pięć trybów online'owych (do 16 graczy naraz): Deathmatch, Team Deathmatch, Top Gun, Bombing Run, Capture the Flag.

Niestety nieznana jest jeszcze cena gry na PSN.
 

 

 
 

Źródło: własne

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper