Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 06.06.2013 15:28
Trylogia Final Fantasy XIII w jednym pudełku
1095V

Trylogia Final Fantasy XIII w jednym pudełku

Square Enix ma zamiar na całego świętować premierę Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Kwadratowi zapowiedzieli właśnie, że do sprzedaży (na razie przynajmniej w Japonii) trafi tzw. Ultimate Box, w którym znajdą się wszystkie części trylogii i kilka innych dodatków.

Zestaw ukaże się 21 listopada i w jego skład wejdą Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIII-2, Lightning Returns: Final Fantasy XIII, figurka głównej bohaterki, grafiki koncepcyjne i ścieżka dźwiękowa (gdyby ktoś pytał - nie wiadomo co z dlc do XIII-2). Cena wyniesie 26 tysięcy yenów, czyli jakieś 850 złotych. Co więcej, do sprzedaży w dniu japońskiej premiery trafi także specjalny kontroler Hori. Zdjęcia tych przedmiotów zamieszczamy w galerii poniżej.

Pozostając przy aktualnym temacie LR, Kwadratowi zaktualizowali oficjalną stronę gry gdzie możecie zapoznać się np. z nową miejscówką, Yusnaan, miastem uciech (widzianym na najnowszym trailerze). Ruszyła też strona ścieżki dźwiękowej dostępna pod tym adresem (są tam dwa kawałki do odsłuchania).

 


 

Tagi: final fantasy lightning returns: final fantasy XIII playstation 3 Square Enix xbox 360