Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 16.01.2013 14:11
Nowa postać w Lightning Returns: FFXIII
805V

Nowa postać w Lightning Returns: FFXIII

Nie musieliśmy długo czekać na kolejne informacje odnośnie Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Square Enix ujawniło właśnie nową i postać (jej wizerunek znajdziecie w dalszej części newsa) i podało więcej informacji o systemie walki, który, jak się okazuje, zapożyczy nieco z FFX-2.

xxxxx

A to podobieństwo dotyczy ciuchów. Podobnie jak w przypadku FFX-2 Lightning będzie mogła zmieniać stroje, zwane tu "Wear", które posiadają najwyraźniej pewne prełożenie na umiejętności dostępne podczas walki. Możemy wyekwipować' trzy takie stroje i walcząc przełączać się między nimi jednym przyciskiem. Jeśli chodzi o system walki, warto jeszcze dodać, że Lightning będzie mogła blokować ataki i robić uniki.

 

V-Jump, gdzie znalazła się nowa zapowiedź LR:FFXIII, przedstawił oprócz tego zupełnie nową postać - Lumine. Wzmianka na ten temat informuje, że jej zamiary są niejasne. Zdaje się, że raz pomaga Lighning, a innym razem staje jej na drodze.

 

Wspomniano także krótko o sysemie questów. To rozwiązanie przywodzi z kolei na myśl FFXII. O zadaniach, jakich możemy się podjąć informują ogłoszenia, a zaliczony quest wydłuża czas do końca świata.

 

Tagi: