Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 13.01.2013 12:54
Nadciąga Batman: Arkham Universe?
1251V

Nadciąga Batman: Arkham Universe?

Wydany w sierpniu 2009 roku Batman: Arkham Asylum był jedną z największych niespodzianek, dzielnie walcząc z Uncharted 2 o tytuł gry roku. Rocksteady potwierdziło swój kunszt za sprawą Batman: Arkham City, dając konkurencji do myślenia. Nic dziwnego więc, że na wieści odnośnie trzeciej odsłony gracze nerwową ssają kciuka. Szanse na Batman: Arkham Universe właśnie wzrosły!

xxxxx

 

Nawet nie wiecie jak bardzo chciałbym zacytować Wam tutaj pracownika Rocksteady Studios lub Warner Bros., niestety na tę chwilę musimy zadowolić się innymi poszlakami. Jak donosi serwis GameInformer, firma WB zarejestrowała szereg domen, z których każda zawiera słowo "Arkham". Arkham Universe oraz Arkham Legends - te nazwy pojawiają się najczęściej.

 

Arkham Universe wydaje się najwłaściwszym tytułem dla trzeciej odsłny serii. Przypomnę, że AC było naturalnym rozwinięciem AA, gdzie akcja z zakładu psychiatrycznego przeniosła się na ulice dystryktu Hugo Strange'a. Kolejnym miejscem akcji powinno być zatem Gotham City, co w samej grze zdradził nawet jeden z bohaterów. Wtajemniczeni wiedzą, że gdy gracz rozwiąże zagadkę Azraela (jedna z misji pobocznych), ten wspomina coś o potężnych siłach, które zmierzają do Gotham...

 

Fakt, iż Warner Bros. rejestruje domeny, niczego jeszcze nie przesądza, jednak chyba nikt nie ma wątpliwości, że kontynuacja musi się pojawić. Szczególnie teraz, na bazie popularności poprzednika i filmów Christophera Nolana.

 

 

Oto pełna lista zarejestrowanych domen:

 

arkhamuniverse.com (Arkham Universe)
batmanarkahmuniverse.com (Batman Arkham Universe)
batmanarkhamarises.com (Batman Arkham Arises)
batmanarkhambegins.com (Batman Arkham Begins)
batmanarkhamdarkknight.com (Batman Arkham Dark Knight)
batmanarkhamknight.com (Batman Arkham Knight)
batmanarkhamlegend.com (Batman Arkham Legend)
batmanarkhamlegends.com (Batman Arkham Legends)
batmanarkhamnight.com (Batman Arkham Night)
batmanarkhamorigins.com (Batman Arkham Origins)
batmanarkhamstories.com (Batman Arkham Stories)
darkknightarkham.com (Dark Knight Arkham)
dcarkhamuniverse.com (DC Arkham Universe)
dcarkhamverse.com (DC Arkhamverse)
thearkhamuniverse.com (The Arkham Universe)

Tagi: batman: arkham universe domeny rocksteady Warner Bros.