Street Fighter na 3DS wygląda obłędnie

News
1095V
Street Fighter na 3DS wygląda obłędnie
Bartosz Dawidowski | 25.07.2010, 21:56

Fani Street Fightera mają dzisiaj swoje święto. Po newsie o online'owym remake’u SFIII i zderzeniu światów Tekkena z SF, czas na kolejne rewelacje: screeny z konwersji SFIV na 3DS!

Fani Street Fightera mają dzisiaj swoje święto. Po newsie o online'owym remake’u SFIII i zderzeniu światów Tekkena z SF, czas na kolejne rewelacje: screeny z konwersji SFIV na 3DS!xxxxx


Zacznijmy od screenów, które pojawiły się w Sieci już kilka dni temu. Rozdzielczość jest niestety bardzo niska, ale można wyczytać z nich jedno: na małym ekranie 3DS-a Street Fighter IV powinien prezentować się w akcji jak wersja na duże konsole. Imponująca wyczyn.
 

 

 

 Ale to nie koniec ciekawostek - ta oprawa wizualna ma się jeszcze poprawić. Na Comic-Conie pojawiło się kilka grafik, które - wg Capcomu - są screenami z aktualnej wersji Street Fighter IV na 3DS-a. Wygląda to zbyt dobrze, by było prawdziwe... czyżby 3DS rzeczywiście miał się okazać najpotężniejszym handheldem w historii? Dyskusje na ten temat rozpoczęły się już po, nomen omen, rewelacyjnym trailerze Resident Evil Revelations.

 

 

 

  

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper