PSP doprowadzone do granicy możliwości

Wideo
1004V
PSP doprowadzone do granicy możliwości
Bartosz Dawidowski | 25.07.2010, 15:55

Deweloper God of War: Ghost of Sparta twierdzi, że najnowsza odsłona przygód Kratosa doprowadziła PSP do absolutnego szczytu możliwości. Więcej z tej konsolki wycisnąć się już nie da.

Deweloper God of War: Ghost of Sparta twierdzi, że najnowsza odsłona przygód Kratosa doprowadziła PSP do absolutnego szczytu możliwości. Więcej z tej konsolki wycisnąć się już nie da.xxxxxReżyser God of War z zespołu Ready At Dawn powiedział podczas Comic-Conu w San Diego, że GoW: Chains of Olympus miało być szalonym rozwinięciem przygód Kratosa z dużych konsol, które doprowadzi PSP do wykorzystania całego hardware'owego potencjału kieszonsolki. I rzeczywiście deweloperowi udała się ta sztuka - grafika była obłędna, jak na tytuł handheldowy. Kolejna odsłona gry ma iść jednak jeszcze dalej. Ghost of Sparta nie będzie wyciskać ostatnich soków z PSP. Nowy God of War doprowadzi PSP do absolutnego limitu sprzętowych możliwości - do granicy, której - wg deweloperów Ready at Dawn - przekroczyć się już nie da.

Nie tylko jednak oprawa graficzna ma nas zachwycić w nowym spin-offie serii GoW. Deweloper, współpracując mocno z Santa Monica Studio, kładzie teraz większy nacisk na scenariusz. Fabuła Ghost of Sparta koncentruje się przede wszystkim na przeszłości Kratosa - z gry dowiemy się m.in. jak nasz heros nabawił się ikonicznej blizny na twarzy. Niech tylko gra będzie dłuższa niż Chains of Olympus, a sukces mamy murowany!
 

Ile masz lat ?

poniżej 18 lat
2562%
18 - 24 lat
2562%
25 - 30 lat
2562%
30 - 32 lat
2562%
powyżej 32 lat
2562%
Pokaż wyniki Głosów: 2562
Źródło: własne

Komentarze (68)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper