Jakub Wojtkowiak Jakub Wojtkowiak 05.11.2012 20:10
NASCAR nadchodzi
524V

NASCAR nadchodzi

Jak wiadomo, seria NASCAR jest bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych. Nic dziwnego - tam też, jeszcze za czasów prohibicji, seria zaczęła się formować. Tak czy inaczej, gry z licencją NASCAR przyjmowały się w Europie zaskakująco dobrze. Jak będzie z nową odsłoną? 

xxxxx

NASCAR The Game: Inside Line, to druga część serii produkowanej przez studio Eutechnyx, wydawanej przez Activision. Dziś, dostajemy zwiastun, który pokazuje tryb Inside Line Highlight Challenges

Tryb będzie dostępny jako DLC. W założeniu, jest podobny do bliźniaczego trybu w grze F1 2012 - bierzemy udział w jednym ze scenariuszy - mamy zmienić bieg historii, pokonując danego kierowcę w określony sposób. Lecz w NASCAR The Game: Inside Line, twórcy poszli o krok dalej. W trakcie trwania sezonu, DLC będzie aktualizowane o ciekawe wydarzenia, które będą miały miejsce w trakcie prawdziwych wyścigów. Na podstawie danych z telemetrii, uzyskanych z prawdziwych samochodów, będziemy widzieć na ekranie dokładnie takie samo położenie oraz prędkość maszyn na torze, jak miało to miejsce w przypadku wyścigu w rzeczywistości. Bardzo ciekawe rozwiązanie. 

 

Sama gra, na szczęście, zawiera 14 scenariuszy w sobie (z sezonu 2011, oraz początku 2012), więc nie trzeba kupować DLC w ciemno. 

 

Gra pojawi się na PS3, Xbox 360... oraz Wii. Premiera już 6 listopada.

 

Tagi: