Jak wygląda komiks Fallout: New Vegas?

Gry
984V
Jak wygląda komiks Fallout: New Vegas?
Bartosz Dawidowski | 16.07.2010, 19:58

Pamiętacie zawartość edycji kolekcjonerskiej Fallout: New Vegas? Jednym z elementów tego pakietu będzie komiks, który wprowadzi nas w fabułę nowej gry Obsidian. Zobaczcie próbkę tego dzieła.

Pamiętacie zawartość edycji kolekcjonerskiej Fallout: New Vegas? Jednym z elementów tego pakietu będzie komiks, który wprowadzi nas w fabułę nowej gry Obsidian. Zobaczcie próbkę tego dzieła.xxxxx


Jednym z najważniejszych elementów edycji kolekcjonerskiej Fallout: New Vegas jest komiks, wydany w twardej oprawie, do którego scenariusz napisał Chris Avellone (główny game-designer New Vegas). Dzieło stworzone zostało przy współpracy z Dark Horse Comics i nosi tytuł "All Roads”. Bethesda ujawniła dzisiaj na swoim blogu pierwszą próbkę graficzną, tego co będzie na nas czekać w tym wydawnictwie.

 


Nad komiksem pracują takie sławy, jak Geof Darrow, Jean Diaz oraz Wellinton Alves. Szykuje się więc prawdziwa gratka dla miłośników tej formy sztuki.

Przy okazji życzmy Obsidianowi, by na ulicach New Vegas znalazło się rzeczywiście tylu NPC-ów, ilu ludzi zmieściło się na powyższym, kreskówkowym kadrze.


 

Źródło: własne

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper