Nowy James Bond oficjalnie i z trailerem!

Gry
1252V
Nowy James Bond oficjalnie i z trailerem!
Bartosz Dawidowski | 16.07.2010, 18:01

Po raz kolejny potwierdzają się przecieki dostarczane przez sklepy detaliczne. Butcher pisał w kwietniu, że na stronach angielskiego, online'owego sklepu HMV, pojawił się tajemniczy nowy tytuł z Jamesem Bondem, oznaczony statusem "coming soon"...

Po raz kolejny potwierdzają się przecieki dostarczane przez sklepy detaliczne. Butcher pisał w kwietniu, że na stronach angielskiego, online'owego sklepu HMV, pojawił się tajemniczy nowy tytuł z Jamesem Bondem, oznaczony statusem "coming soon"...xxxxx

Przeciek okazał się prawdziwy! Dzisiaj Activision oficjalnie potwierdziło wcześniejsze plotki: Bizzare Creations pracują już od długiego czasu nad grą pod tytułem James Bond: Blood Stone. W nowym dziele twórców Project Gotham Racing wystąpi, podobnie jak w remake'u GoldenEye na Wii, sam Daniel Craig. James Bond: Blood Stone nie będzie jednak opierać się fabularnie na jakimkolwiek filmie z serii szpiegowskich filmów. Scenariusz napisał Bruce Feirstein i jest to dzieło napisane od podstaw, wedle całkowicie nowego pomysłu. Feirstein pracował wcześniej nad skryptem do filmów takich jak np. "GoldenEye” czy "Jutro nie umiera nigdy", więc fani tego typu kina mogą spodziewać się charakterystycznych dialogów i wartkiego prowadzenia akcji.

James Bond: Blood Stone będzie grą akcji w ujęciu TPP, z istotnym dodatkiem w postaci motywów wyścigowych. Ważną rolę w najnowszym tytule Bizarre Creations odgrywać będzie przemieszczanie się samochodem. O te sekcje rozgrywki można być spokojnym, w końcu tworzą je autorzy Project Gotham Racing. Poza tym dużo walk wręcz i rozpierduchy przy pomocy rozmaitych pukawek. Na urozmaicony park maszynowy też nie można narzekać, co udowadnia pierwszy trailer.

Gra będzie oferować, oprócz kampanii single-player, rozbudowany tryb multiplayer dla maksymalnie 16 osób. Blood Stone tworzone jest na X360, PS3. Przygotowywana jest również wersja dla DS-a, ale tym zadaniem zajął się deweloper n-Space. Czekamy na konkretną datę premiery!

Pierwszy trailer James Bond: Blood Stone:
 

 

  


 

Która z wymienionych current genowych gier jest według Ciebie najlepsza:

Super Mario Galaxy
74%
TES V:Skyrim
74%
Bioshock
74%
Call of Duty:MW
74%
Portal 2
74%
Mass Effect 2
74%
Uncharted 2
74%
Batman: AC
74%
The Last of Us
74%
Far Cry 3
74%
GTA IV
74%
Bioshock Infinite
74%
The Walking Dead
74%
Fallout 3
74%
Red Dead Redemption
74%
Metal Gear Solid 4
74%
Inna (uzasadnij)
74%
GTA V pozamiata wszystko
74%
Pokaż wyniki Głosów: 74
Źródło: własne

Komentarze (112)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper