Czy X360 Slim pracuje rzeczywiście ciszej?

Wideo
1178V
Czy X360 Slim pracuje rzeczywiście ciszej?
Bartosz Dawidowski | 15.07.2010, 21:31

Xbox 360 w zgrabniejszej wersji trafi jutro na półki europejskich sklepów (test w następnym PE). Już dzisiaj jednak możecie sprawdzić samemu czy odchudzona wersja konsoli pracuje rzeczywiście ciszej od dawnego króla konsolowego hałasu.

Xbox 360 w zgrabniejszej wersji trafi jutro na półki europejskich sklepów (test w następnym PE). Już dzisiaj jednak możecie sprawdzić samemu czy odchudzona wersja konsoli pracuje rzeczywiście ciszej od dawnego króla konsolowego hałasu.xxxxx


Xbox 360 znany jest z głośności swojej pracy. Kiedy wiatraczki chłodzące wnętrze konsoli wskoczą na najwyższy bieg przy akompaniamencie dźwięków wydobywające się z napędu DVD, uzyskany hałas można porównać z przelatującym w pobliżu śmigłowcem Apache.

Czy X360 Slim jest cichszy od swojego poprzednika? Zdecydowanie tak. Przemodelowana konsola Microsoftu pracuje teraz niemal bezszelestnie! Posłuchajcie sami próbki dźwięku, zarejestrowanej w odległości ok. 20 cm od przedniego panelu dwóch wersji X360 - starej i nowej. Do porównania redakcja serwisu TechRadar dołączyła jeszcze PS3 Slim.
 

 

  

Źródło: własne

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper