Arcania: Gothic 4 wygląda coraz ciekawiej

Wideo
861V
Arcania: Gothic 4 wygląda coraz ciekawiej
Bartosz Dawidowski | 14.07.2010, 01:11

Arcania: Gothic 4 nie robiła dużego wrażenia podczas konferencji CD Projektu przed 4 miesiącami. To, co zaprezentowali wtedy deweloperzy przypominało psa próbującego wydalić pestkę brzoskwini. Roztrzęsiony framerate, brzydkie tekstury, zupełny brak stylu. Przykry widok.

Arcania: Gothic 4 nie robiła dużego wrażenia podczas konferencji CD Projektu przed 4 miesiącami. To, co zaprezentowali wtedy deweloperzy przypominało psa próbującego wydalić pestkę brzoskwini. Roztrzęsiony framerate, brzydkie tekstury, zupełny brak stylu. Przykry widok.xxxxx

Zobaczcie jak gra prezentuje się teraz na trailerach. Jak tak dalej pójdzie, to Arcania: Gothic 4 będzie miała szanse stanąć do równego pojedynku z naszym polskim Two World II. Co prawda poniższe materiały filmowe nie mogą równać się z rewelacyjnie zmontowanym trailerem produkcji Reality Pump, ale mimo wszystko polecam ich obejrzenie. Modele graficzne potworów z Arcanii prezentują się po prostu świetne! Jeśli tak będzie wyglądać i działać wersja na X360 i PS3, to może być naprawdę ciekawie. Dobrych, sandboksowych RPG-ów nigdy za wiele!

Premierę gry przewidziano na początek października. Pojawiły się plotki, że póki co tylko w wersji na X360. Deweloper ma podobno problemy z dopieszczeniem kodu dla konsoli Sony. Czekamy na oficjalne obwieszczenie w tej sprawie.
 

 

 

 

 

Źródło: własne

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper