Roger Żochowski Roger Żochowski 20.09.2012 10:28
Yakuza 5 - tutaj jest po prostu wszystko
582V

Yakuza 5 - tutaj jest po prostu wszystko

Oglądając nowe trailery piątej Yakuzy zastanawiam się, co deweloperzy wymyśla, by przyciągnąć nas do kolejnej części gry. Dlaczego? Bo piątka wręcz kipi zawartością i jeśli jesteście fanami japońskiej popkultury, to Yakuza 5 powinna starczyć Wam na dziesiątki godzin. Materiały wideo z Tokyo Game Show są tego namacalnym dowodem.

xxxxx

 

Sega przyzwyczaiła nas do tego, że trailery kolejnych części Yakuzy są napakowane po same uszy zawartością i jak zobaczycie poniżej nie zmieniła swojej polityki. Na pierwszym zwiastunie możemy rzucić okiem chociażby na wszystkie pięć miast, w których rozegra się akcja najnowszej odsłony gangsterskiej serii. Nie zabraknie tez całej masy mini-gierek. Potańczymy, postrzelamy do niedźwiedzi, zagramy w bejsbol i pościgamy się taksówkami. A to wciąż nie wszystko, bo materiał filmowy pokazuje też w akcji system walki i całą masę pomniejszych atrakcji, które będą czekały na nas w grze.

 

 

Drugi z udostępnionych trailerów skupia się z kolei na fabule, która jak to w Yakuzie bywa opowie na dalsze losy klanu Tojo. Oby do premiery.

 

Tagi: sega Tokyo Game Show 2012 yakuza 5