Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 12.09.2012 16:26
Fuse - pierwsze info i screeny
1405V

Fuse - pierwsze info i screeny

Insomniac Games podniosło kurtynę milczenia w temacie Fuse i w Sieci pojawiły się pierwsze informacje oraz siedem screenshotów z gry. Warto dodać, że obrazki nastrajają nader optymistycznie, bo samego dewelopera chyba nie trzeba przedstawiać, prawda?

xxxxx

 

Tytułowe Fuse to źródło energii pochodzenia pozaziemskiego, które leży zagrzebane gdzieś w podziemniej i oczywiście ściśle tajnej placówce wojskowej. Sęk w tym, że dziwnym zbiegiem okoliczności bezcenny i niebezpieczny stuff ma wpaść w niepowołane ręce organizacji Raven, czemu zapobiec ma powołana przez CIA jednostka Overstrike 9. Pościg za złodizejaszkami rozegra się na terenie całego globu - od wspomnianej bazy, gdzie wszystko się rozpocznie, przez podwodne struktury, aż po szczyty gór. Pal licho z Raven - twórcy podają, że w momencie, gdy będziemy już blisko rozgromienia złowieszczej szajki, na scenę wbije nowy, niesamowicie potężny (i zły) przeciwnik. 

 

Proponowana przez Insomniac zabawa pozwoli na grę w 4-osobowej kooperacji, gdzie wcielimy się w jednego z członków Overstrike 9 i zaczniemy wymiatać spluwami zbudowanymi w oparciu o technologię Fuse. W trakcie potyczek będziemy mieli możliwość przełączania się pomiędzy agentami (raczej w przypadku samotnej przygody), aby łączyć ich unikatowe umiejętności i arsenał, czyniąc tym samym jeszcze większe spustoszenie na polu bitwy.

 

Brzmi całkiem ciekawie, a i screeny wyglądają zachęcająco. Ale, ale! Dość zabawy w kotka i myszkę - proszę nam tu dać jakiś sążnisty gameplay!

Tagi: Electronic Arts fuse Insomniac Games