Jakub Wojtkowiak Jakub Wojtkowiak 05.09.2012 20:37
NBA 2K13 wychodzi poza konsolę
798V

NBA 2K13 wychodzi poza konsolę

Im bliżej premiery najnowszej gry studia 2K Sports, jednocześnie najlepszej (i na dobrą sprawę jedynej) gry koszykarskiej na rynku - tym więcej informacji i materiałów. Dziś dowiadujemy się o planach na przeniesienie rozgrywki poza konsolę.

xxxxx

 

A konkretnie na platformę społecznościową Facebook oraz na iOS, Androida i Kindle. Inicjatywa została nazwa NBA 2K Everywhere.

 

MyNBA2K będzie darmową aplikacją na urządzenia z iOS, Androidem oraz Kindlem. Zawierać będzie takie elementy treningu, jak drybling, rzuty wolne, rzuty z pola oraz... minigierkę z podpisywaniem autografów. 

Drugim elementem NBA 2K Everywhere jest NBA 2K: My life. Pozwoli zaimportować naszego zawodnika z 2K13 i uczestniczyć w zręczonościowych zawodach ze znajomymi. 

 

Podobnie jak było w przypadku Mass Effect 3 - korzystanie z tych aplikacji będzie miało korzyści w pełnej wersji gry, tak też będziemy mogli odblokować przykładowo paczki z nowymi wsadami dzięki My life, lub MyNBA2K.  


Na koniec - pojawi się także nowa gra na platformy mobilne (iOS oraz Android). Największa zmiana? Dodany zostanie tryb wieloosobowy! 

Tagi: 2k sports nba 2k3