SKLEP
Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 07.07.2010 12:43
Sacred 2 na PS3 - po polsku i tanio
1775V

Sacred 2 na PS3 - po polsku i tanio

Właśnie otrzymaliśmy informacje prasową z Cenegi, skierowaną głównie do wszystkich, którzy wstrzymali się z zakupem wydanego miesiąc temu Sacred 2 na PS3. Czekanie opłaciło się - bo za kilka dni będzie okazja zagrać po polsku i za śmieszne pieniądze.xxxxx

 

"Warszawa, 7.07.2010
 
Cenega, oficjalny dystrybutor produktów firmy Koch Media ogłasza, że Sacred 2 na PlayStation3 zadebiutuje na rynku w przyszłym tygodniu w kinowej, polskiej wersji językowej (polskie napisy, angielskie dialogi). 
 
„Zdajemy sobie sprawę iż fani świata Sacred 2 czekali za długo na polską edycję gry na PlayStation 3. Bardzo serdecznie za to opóźnienie przepraszamy, było one wynikiem wielu czynników, głownie po stronie firmy Cenega. Aby zrekompensować ten przykry fakt, postanowiliśmy wydać grę w bardzo niskiej sugerowanej cenie detalicznej, czyli 69,99 PLN. Mamy szczerą nadzieję iż tak niska cena na konsole, za tak rozbudowaną grę Action RPG sprawi, że wakacje upłyną Wam m.in. na zwiedzaniu krainy Ankarii” 
 
- powiedział Marek Chyrzyński, Dyrektor Generalny Cenega Poland. 
 
W Sacred 2 możesz wybrać jedną z wielu postaci i wziąć udział w niesamowitej opowieści, pełnej wątków pobocznych i tajemnic. Czy bohaterowie graczy będą walczyć, aby świat nie pogrążył się w chaosie, czy okażą się tymi, którzy chaos pogłębią? Czekają na Ciebie zapierające dech w piersiach sztuki walki i niesamowite zaklęcia! Dostępnych jest wiele rodzajów broni, a do ciebie będzie należały wybór, które z atrybutów swojej postaci chcesz podwyższyć dzięki tym przedmiotom. Przez to każdy bohater może być niepowtarzalny! Sacred 2 oczarowuje graczy wciągającą fabułą, wspaniałą grafiką i nietypowymi rozwiązaniami! Warto zwrócić uwagę na dopracowane i wygodne sterowanie przystosowane do pada. 
 
Charakterystyczne cechy: 
- Sacred 2 to kontynuacja jednej z najbardziej popularnych i najlepiej się sprzedających gier akcji RPG. Na fanów czeka nowa epicka rozgrywka i wiele rozwinięć wcześniejszych koncepcji. Miłośnicy wcześniejszej części poznają za to historię Ankarii sprzed wydarzeń z pierwszej części.
- Dwie kampanie (światła i cienia) w rozległym świecie zostanie zaprezentowana po raz pierwszy w pełnym 3D! 
- Szybka trójwymiarowa akcja, wiele efektów, realistyczna fizyka i piękne animacje niesamowitych modeli w wysokiej rozdzielczości, tworzą olbrzymi, realistyczny świat gry, nie wymagający doczytywania.
- Niezwykły tryb gry wieloosobowej, w którym decydujesz, kiedy chcesz grać sam, a kiedy z przyjaciółmi! 
- Innowacyjny system emocji i opisywania autentycznego świata ożywia przyjaciół jak i wrogów. Kolejnym niesamowitym komponentem graficznej prezentacji jest unikalny Wskaźnik Gore, który pokazuje siłę i moc postaci gracza. 
- Sacred 2 to więcej akcji, potworów, regionów, uzbrojenia i combosów! 
- Dopracowane i wygodne sterowanie przystosowane do pada
- Kinowa wersja językowa (polskie napisy, angielskie dialogi)."
 
Tyle oficjalnych treści - ktoś z Was planuje zakup?

Tagi: cenega polska sacred 2