Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.08.2012 17:22
LEGO: LotR z wielkim światem, 85 postaciami
996V

LEGO: LotR z wielkim światem, 85 postaciami

Ciekawe informacje napływają od Traveller's Tales. Wiedzieliśmy już, że scenariusz LEGO:  The Lord of the Rings ma obejmować akcję z całej trylogii tolkienowskiej, ale nie było wiadomo co to oznacza dla samego gameplayu... 

xxxxx

Okazuje się, że wirtualny świat w LEGO: LotR może być naprawdę spory. Deweloperzy zapewniają nas, że otrzymamy opcję zwiedzania całego Śródziemia. Odtworzone zostaną najbardziej rozpoznawalne miejsca tego świata - całość została oparta o mapę i informację z powieści Tolkiena (wszystkie lokacje będą w odpowiednich regionach geograficznych). Ten świat jest na tyle duży, że twórcy umożliwią nam błyskawiczne zwiedzanie go dzięki opcji fast travel (w przypadku już „zaliczonych” miejsc). Kto będzie chciał jednak przemierzać go na własną rękę może to zrobić - na piechotę lub w siodle rumaka (oczywiście z klocków LEGO).

Dialogi zostały zaczerpnięte prosto z filmów, co oznacza że w grze usłyszymy Vigoo Mortensena albo Orlando Blooma. Co ciekawe - grywalnych będzie 85 bohaterów. Wszystkie informacje pochodzą prosto od deweloperów z Traveller’s Tales, którzy przybyli na gamescom 2012.

Tagi: