SKLEP
Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 06.07.2010 10:55
Zostań gwiazdą SingStar!
674V

Zostań gwiazdą SingStar!

Macie parcie na szkło? Zadatki na gwiazdę? To może na dobry początek wystarczy Wam zwycięstwo w konkursie SingStar, jaki na lato organizuje rodzimy SCEP. W końcu finalny występ w Sopocie też może być nie lada przeżyciem... Nadchodzą Polskie Hity 2!xxxxx

 

"Zostań Gwiazdą dzięki letniemu konkursowi SingStar!
 
Bo w każdym z nas kryje się SingStar - odkryj go w sobie razem z nami!
 
Warszawa, 6 lipca 2010
 
Sony Computer Entertainment Polska ogłasza konkurs "Bo w każdym z nas kryje się SingStar - odkryj go w sobie razem z nami". To znakomita zabawa na lato, a także możliwość zrobienia prawdziwej kariery w świecie muzyki. Dla zwycięzcy konkursu zostanie napisana piosenka, nagrany teledysk oraz zapewniona promocja w mediach - tak jak dla prawdziwej gwiazdy muzyki.
 
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nagrać swój występ, śpiewając jedną z piosenek, które znajdą się w SingStar Polskie Hity 2, najnowszej grze z serii SingStar, której premiera zapowiadana jest na wrzesień 2010 roku. Uczestnicy do wyboru mają zbiór ponad 20 polskich przebojów przeznaczonych do gry na PlayStation 2 i PlayStation 3. Kolejnym krokiem dla osób, które chcą dzięki SingStar poznać smak życia gwiazdy, jest odwiedzenie strony internetowej www.zostangwiazdasingstar.pl="" www.zostangwiazdasingstar.pl.="" wyboru="" wypoczynku.="" wystarczy="" y="" ycia="" yw="" z="" za="" zabawa="" zapewniona="" zapowiadana="" zaprezentowania="" zaproszeni="" zcy="" znakomita="" zostanie="" zostanie.="" zrobienia="">www.zostangwiazdasingstar.pl. Za jej pośrednictwem uczestnicy mogą przesłać nagrania swoich występów, na które będą mogli głosować internauci odwiedzający stronę konkursu. Dwie osoby, którym uda się zdobyć największą liczbę głosów, wezmą udział w Wielkim Finale, który odbędzie się w Sopocie. Dzięki stronie www.zostangwiazdasingstar.pl="" www.zostangwiazdasingstar.pl.="" wyboru="" wypoczynku.="" wystarczy="" y="" ycia="" yw="" z="" za="" zabawa="" zapewniona="" zapowiadana="" zaprezentowania="" zaproszeni="" zcy="" znakomita="" zostanie="" zostanie.="" zrobienia="">www.zostangwiazdasingstar.pl cała Polska może być świadkiem narodzin nowej gwiazdy i mieć wpływ na to kto nią zostanie.
 
Tegoroczne lato będzie okazją do spotkania z SingStar także podczas letniego wypoczynku. Dla wszystkich fanów tej wyjątkowej rozrywki dużą atrakcją będzie możliwość zaprezentowania swojego wokalnego talentu podczas imprez towarzyszących Projektowi Plaża TVN, którego Partnerem jest SingStar. Miasteczko Projektu Plaża, wraz z ekipą telewizyjną, grupą celebrytów i masą letnich atrakcji, dotrze do polskich kurortów nad morzem i Mazurach. Każdy, kto odwiedzi Projekt Plaża, będzie miał okazję spróbować swoich sił śpiewając piosenki z SingStar i biorąc udział w mini konkursach przygotowanych przez Animatorów Projektu Plaża. Z każdej lokalizacji, zostanie wyłonionych troje finalistów, którzy zostaną zaproszeni na Wielki Finał.
 
Konkurs "Bo w każdym z nas kryje się SingStar - odkryj go w sobie razem z nami" rusza 5 lipca, a Wielki Finał odbędzie się 20 sierpnia w Sopocie. Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie www.zostangwiazdasingstar.pl="" www.zostangwiazdasingstar.pl.="" wyboru="" wypoczynku.="" wystarczy="" y="" ycia="" yw="" z="" za="" zabawa="" zapewniona="" zapowiadana="" zaprezentowania="" zaproszeni="" zcy="" znakomita="" zostanie="" zostanie.="" zrobienia="">www.zostangwiazdasingstar.pl."
 
Tyle oficjalnej informacji prasowej - mnie zaciekawiło natomiast co innego: SingStar Polskie Hity 2, o istnieniu którego dowiedzieliśmy się w ten oto powyższy, ciekawy sposób. Szybki rzut oka na oficjalną stronę konkursu zdradza pierwszy kawałek tracklisty (wklejony poniżej). Jak Wam się podoba dobór polskich gwiazd do nowej edycji rodzimego SingStara? Kogo brakuje?
 
SingStar Polskie Hity 2 - częściowa tracklista:
 
Andrzej Piaseczny - Chodź, przytul, przebacz
Ania Wyszkoni - Z ciszą pośród czterech ścian
Blue Café - Czas Nie Będzie Czekał
Blue Café - Niewiele Mam
Candy Girl - Yeach
Doda - Katharsis
Doda - Nie daj się
Doda - Rany
Ewa Farna - Tam gdzie nie ma dróg
Gosia Andrzejewicz - Otwórz Oczy
Gosia Andrzejewicz - Słowa
Gosia Andrzejewicz - Zabierz mnie
Goya - Tylko Mnie Kochaj
Liber & Doniu - Skarby
Łukasz Zagrobelny - Jeszcze o nas
Łukasz Zagrobelny - Mówisz i Masz
Łukasz Zagrobelny - Życie na czekanie
Mrozu - Miliony Monet
Natalia Lesz - Coś za coś
Paulla - Od Dziś
Pectus - Jeden moment
Pectus - Życie Na Dystans
RH+ - Po prostu miłość
Sara May - 7 minut
Sasha - To nic kiedy płyną łzy

Tagi: singstar