Spider-Man uderzy w poważniejsze tony? Tom Holland opisuje przemianę Petera Parkera w nowym filmie

Filmy i seriale
2611V
Spider-Man uderzy w poważniejsze tony? Tom Holland opisuje przemianę Petera Parkera w nowym filmie
Kajetan Węsierski | 16.01, 15:30

Tom Holland opowiedział ostatnio o tym, jaką zmianą przeszedł główny bohater "Spider-Man: No Way Home". Wygląda na to, że możemy szykować się na doroślejszy klimat kolejnych odsłon. 

Od kinowej premiery "Spider-Man: No Way Home" minął prawie miesiąc i trzeba przyznać, że było to jedno z największych wydarzeń filmowych ubiegłego roku. Projekt został przyjęty bardzo pozytywnie, a fani nie ukrywali ekscytacji tym, co zdecydował się przedstawić dział Marvela w Disneyu. Zakończenie filmu wskazywało także na to, że to zdecydowanie nie koniec przygód Petera w MCU. 

Niedawno ciekawego wywiadu udzielił Tom Holland, który opowiedział nieco o jego perspektywie zmiany, którą na przestrzeni ostatniej produkcji przeszedł sam Peter Parker. Wspomniał, że wcześniej był zaledwie chłopem, a wydarzenia przedstawione w "No Way Home" pozwoliły mu dojrzeć. Ze Spider-Boya zamienił się w Spider-Mana, który jest teraz dojrzałym i pełnoprawnym bohaterem.

Słowa te pozwalają na jeden wniosek - kolejne produkcje będą prawdopodobnie dużo poważniejsze i mogą uderzać w znacznie doroślejsze tony i klimaty. Może być to dobra decyzją - zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż jednym z zarzutów do dwóch pierwszych filmów o Spider-Manie w MCU, było to, że są zbyt dziecinne (zwłaszcza w porównaniu do tych z Maguirem i Garfieldem). 

Tak naprawdę [Peter Parker - przyp. red.] był tylko Spider-Boyem, a ten film opowiada o tym, jak stał się Spider-Manem. Chodzi o to, żeby dorastał, podejmował własne decyzje i wkraczał na szczyt jako pełnoprawny Avenger.

Źródło: https://twitter.com/CultureCrave/

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych