Kim jest Anna? - zwiastun serialu przedstawia historię znanej oszustki. Netflix szykuje ciekawą historię

Filmy i seriale
1054V
Kim jest Anna? - zwiastun serialu przedstawia historię znanej oszustki. Netflix szykuje ciekawą historię
Wojciech Gruszczyk | 14.01, 19:53

Już w lutym na platformie Netflix zadebiutuje serial zatytułowany „Kim jest Anna?”. Twórcy w tym wypadku przedstawią historię Anny Sorokin, która przez 4 lata oszukiwała system podając się za bogatą, niemiecką spadkobierczynię.

Anna Sorokin to Niemka urodzona w Rosji, która w latach 2013-2017 zdołała wyłudzić pieniądze od banków, hoteli i zamożnych znajomych, a dzięki swoim przestępstwom została skazana za oszustwa. Jej historia okazała się na tyle ciekawa, że Netflix oraz HBO w zeszłym roku zapowiedziały opracowanie adaptacji.

Na dobry początek zapoznamy się z produkcją tej pierwszej platformy – 11 lutego zadebiutuje serial zatytułowany „Kim jest Anna?”, w której wystąpi Julia Garner. Aktorkę możecie kojarzyć z „Ozark”, „Asystentki” i „Martha Marcy May Marlene”.

„Kim jest Anna?” jest jedną z pierwszych propozycji Netflixa na przyszły miesiąc i opublikowany dzisiaj zwiastun zapowiada ciekawe wydarzenia. Warto zwrócić uwagę, że za produkcję odpowiada Shonda Rhimes – uznana twórczyni „Chirurgów”, „Skandalu” i „Prywatnej praktyki”. Platforma w 2017 roku zawarła z producentką i scenarzystką wieloletnią umowę.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Bestia musi umrzeć”, „Euforia” (2 sezon) i „Dexter: New blood”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych