Xbox Game Pass z 5 nowościami do końca stycznia. Microsoft szykuje znakomitą ofertę

News
5702V
Xbox Game Pass z 5 nowościami do końca stycznia. Microsoft szykuje znakomitą ofertę
Wojciech Gruszczyk | 14.01, 16:25

Microsoft dopiero w przyszłym tygodniu przedstawi ostatnie zestawienie Xbox Game Pass na styczeń, ale już teraz możemy potwierdzić znakomitą ofertę. Producent szykuje 5 tytułów, które będą dostępne w dniach premier.

Od wczoraj w bibliotece Xbox Game Pass pojawiły się dwie nowe produkcje, ale możemy mieć pewność, że na początku przyszłego tygodnia Microsoft przedstawi ofertę na ostatnie dni stycznia. Nie musimy czekać do ogłoszenia, by móc szykować miejsce na dyskach konsol i PC, ponieważ już teraz możemy potwierdzić kilka bardzo ciekawych tytułów.

Xbox Game Pass – wstępna lista na ostatnie dni stycznia

  • Nobody Saves the World
  • Pupperazzi
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction
  • Windjammers 2
  • Hitman Trilogy (Hitman, Hitman 2, Hitman 3)

To nie jest ostateczne zestawienie, a tylko produkcje, które wcześniej zostały potwierdzone przez Microsoft, wydawców lub deweloperów. Należy na pewno zauważyć, że wszystkie gry debiutują na Xboksach, więc gracze otrzymają dostęp do nowości – w zasadzie jedynie Agent 47 wcześniej pojawił się na rynku, ale teraz będziemy świadkami zbiorczego wydania.

Na uwagę zasługuje również zróżnicowana lista, ponieważ mamy tutaj kooperacyjną strzelankę, trzy części skradanki, zręcznościówkę, RPG akcji z elementami roguelike’a oraz rekreacyjną grę akcji.

Źródło: https://twitter.com/Wario64/status/1482005662603223040

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych