Xbox Game Pass z 2 nowymi grami. Gracze mogą sprawdzić Spelunky 2

News
1680V
Xbox Game Pass z 2 nowymi grami. Gracze mogą sprawdzić Spelunky 2
Wojciech Gruszczyk | 13.01, 18:40

Użytkownicy Xbox Game Pass mogą od dzisiaj zapoznać się z kolejnymi grami dzięki usłudze Microsoftu. Są to ostatnie produkcje przygotowane przez korporację na pierwszą połowę miesiąca. Firma powinna wkrótce ujawnić następne tytuły.

Xbox Game Pass zostało w styczniu rozbudowane o między innymi Mass Effect Legendary Edition oraz Outer Wilds, ale mogliśmy mieć pewność, że to nie koniec. Microsoft potwierdził następne produkcje przygotowane dla użytkowników usługi i już dzisiaj możecie zapoznać się z następującymi tytułami:

„Dostępne dzisiaj w Game Passie:

Spelunky 2

The Anacrusis”

Z tego zestawienia na pewno warto zapoznać się z Spelunky 2, ponieważ pozycja zadebiutowała już na trzech platformach (PlayStation 4, Nintendo Switch, PC) i na każdym sprzęcie tytuł został doceniony przez dziennikarzy (średnia na poziomie 87-91%). Przeczytajcie naszą recenzję edycji na PS4.

The Anacrusis to nowa kooperacyjna produkcja nastawiona na wspólną walkę z bestiami, ale przynajmniej aktualnie tytuł nie cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Za grę odpowiadają deweloperzy, którzy pracowali przy Left 4 Dead.

Możemy śmiało podejrzewać, że w następnych dniach Microsoft przedstawi zestawienie pozycji z Xbox Game Pass na drugą połowę stycznia. Na liście pojawi się między innymi Rainbow Six Extraction.

Źródło: Twitter: XboxGamePassUK

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych